sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

A przecież towarzysze z PZPR-pis powinni każdemu członowi tej partii i każdemu czopkowi PiSdowskiemu kupić szklankę, aby taki czop mógł podsłuchiwać sąsiada przez ścianę i donosić. Chociaż \"gumowe ucho\" skazany Wąsik lubił sam, w swoim gabinecie podsłuchiwać Polaków, a nawet jak wiewiórki donoszą, to podsłuchiwał i kolegów z PZPR-pis.
Ja ostrzegałem, że towarzysze z PZPR-pis przywrócą PRL. A oni nie tylko przywrócili PRL, ale jeszcze dołożyli swoje cegiełki. Technika idzie do przodu.
Co towarzysz z PZPR-pis, co czopek PiSdowski to kabel i donosiciel Każdy na każdego i o każdym.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

\"A oni nie tylko przywrócili PRL, ale jeszcze dołożyli\":

- męczennika POyebów o praworządność tuleję,
aby im to zaklepywał praworządnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać, ja swoje posty kieruję do Polaków, a nie do nadludzi, czopów PiSdowskich.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

ślepe chviszcze stale łże jak PieS, oto bowiem prokuratura nie ma nie tylko obowiązku uzyskania zgody sądu na inwigilację, ale w ogóle nie ma prawa do POdejmowania takich czynności. Feliksgniew Ziobrzyński zapragnął mieć własne narzędzia do inwigilacji dlatego to szpiegowskie oprogramowanie POjawiło się w jednostce bezPOśrednio mu POdległej. Tak się mocno w to zaangażował, że aż zdrówko nie wytrzymało..., albo Pan Bócek POkarał...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

ziuta krasnaja blać

A co ty masz wspólnego z Polakami, krasnaja mordo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

Po przeczytaniu Twojego artykułu zmieniłem zdanie. Pomaga mi zdobyć bardziej przydatną wiedzę. Dziękuję za podzielenie tiny fishing się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

No właśnie towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać. Co masz wspólnego z Polakami?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

W tych stronach są sami chorzy ludzie Także jak najbardziej jestem za członkiem reprezentującym PiS bo wszyscy przeciwnicy tej partii za są..mmm.mm.. macie tu psychiatryk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

Children who experience <a href=\"https://apkclasico.com/minecraft-apk.html\">Minecraft APK</a> have enhanced imagination and more flexible hands.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Pegasusem to Hermesem go, czyli PiSlandia podsłuchowa.

Autor: green (---.205.208.143.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl)Data: 05-03-24 21:27

W tych stronach są sami chorzy ludzie Także jak najbardziej jestem za członkiem reprezentującym PiS bo wszyscy przeciwnicy tej partii za są..mmm.mm.. macie tu psychiatryk?
_________________________
kolejny PiSdowski wynalazek- członek z ramienia partii wysunięty na czoło. Jak wy PiSdowscy chodzicie po tym świecie z członkami na czole?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org