sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

No i spójrzcie na "demotywatory" tego półmózga, od razu widać, że debil. Kariery nimi nie zrobiłeś więc nie rozumiem czym się chwalisz :D Jaka pętla o czym Ty pie*dolsiz chłopaczku, dobrze że w bardzo prosty sposób mogę Cię znaleźć więc skontaktuję się z Twoją matką, niech odetnie Ci kabel od neta a wtedy się pewnie na nim powiesisz bo twoje życie się skończy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

wszędzie jest szansa w Warszawie większa niż w Łomży bo jest jej więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ.
A z resztą od marca 2014 roku u nas ma pojawić się trzeci multiplex czyli TVP2HD, TVP KULTURA, TVP HISTORIA, TVP POLONIA itp... (www.cyfryzacja.gov.pl)

a no i zgaga, mylisz się.
nie potrzebny jest zasilacz do siatkowej. sąsiadka ma i z zasilaczem jej przerywa i pojawiają się kwadraty, a bez zasilacza śmiga.
ja tam mam kierunkową i się cieszę bo nie ma probemu.
a na pokojowej zgadnijcie :D - nie odbiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Hahahahaha- Maruda jak zwykle wali filmikami "z moim" udziałem. (co za kretyn)
Zenit- dzwoń śmiało, ja tam nie mam takich myśli, ze mną wszystko O.KA. A z rodzinnego gniazdka już dawno wyfrunąłem więc jak będzie dzwonić i mówić, że jakiś popapraniec do niej dzwonił to tylko jej powiem, żeby to zwyczajnie olała, bo jakiś bambus robi ją w babuko, tyle w tym temacie. Naprawdę nie boję się Ciebie, ani troszeczkę, jak wiesz kim jestem i mijasz mnie na ulicy to podejdź i powiedz mi to w oczy, a nie zgrywasz "kozaka" na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

nie ma sensu , te tanie chińskie nie nadają się do niczego lepiej dozbieraj i kup coś lepszego bo szkoda twoich pieniędzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Zenit, piosenka jest o mnie konkretnie zwróć uwagę te wersy i refren

Taka ma zajawka, taki jestem jaaa
Ponoć każdy to wie, ponoć każdy mnie zna (hahaha).
Tak ... ponoć każdy mnie zna ...

http://www.youtube.com/watch?v=lxJobE9ql0Q

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Normalne badania lekarskie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Czy widział ostatnio ktoś te psy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Szukam chłopaka który zwolnił się ostatnio z firmy armapak to wazne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

czyli jak bys chcial powiedziec ze spectra 2 sobie migaja jak chca a spectra 1 wyswietla po prawej i lewej ten sam kolor?tak tylko dla picu ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

Firma powiązana z pracownikiem UM układa kostkę brukową,a on prowadzi odbiór prac;tak,tak,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

12.02.2013r. godz.11.00. Otwarcie nowego sklepu Prezencik ks. Anny 6d Ciekawy towar na Walentynki i nie tylko atrakcyjne ceny oraz niespodzianki gratis. Zapraszamy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS planuje przywrócić obowiązkową zasadniczą służbę wojskową, jeśli wygra wybory w 2023 roku.

I am profoundly grateful to the author for their dedication to slither io providing readers with a comprehensive understanding of the topic, leaving no stone unturned in their pursuit of knowledge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam towarzystwa

Szukam towarzystwa do wspólnej gry w pokera online. Dla wspólnej zabawy. Czekam na Ciebie tutaj - <a href=\"https://iogamesio.com/naegi-poker/\">poker online</a>.

https://iogamesio.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam towarzystwa

Szukam towarzystwa do wspólnej gry w pokera online. Dla wspólnej zabawy. Czekam na Ciebie tutaj - <a href=\"https://iogamesio.com/naegi-poker/\">poker online</a>.

https://iogamesio.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org